White Goblin Games Gezelschapsspel Trapwords (nl)
- EAN: 8718026302818
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:35:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar de spanning van het gezelschapsspel Trapwords van White Goblin Games, waar teamwork en snel denken centraal staan! In dit uitdagende spel weet jij het geheime woord dat jouw team moet raden, maar pas op! Het andere team heeft een lijst met valstrikwoorden samengesteld die je absoluut niet mag noemen. De klok tikt en de druk neemt toe terwijl je je uiterste best doet om je team de juiste aanwijzingen te geven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Gezelschapsspel Trapwords (nl) kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Gezelschapsspel Trapwords (nl) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Gezelschapsspel Trapwords (nl) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,99 voor White Goblin Games Gezelschapsspel Trapwords (nl) is gemeten op 25-04-2025. De hoogste prijs was € 18,99 op 25-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | White Goblin Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.64 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Coöperatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1906 |
| EAN | 8718026302818 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 164 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 237 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026302818 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Gezelschapsspel Trapwords (nl) aankoopt