White Goblin Games In The Game: Quick & Easy
- EAN: 8718026304119
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In THE GAME - Quick & Easy werken de spelers - net zoals in het basisspel - als team en proberen ze alle 50 speelkaarten op twee stapels af te leggen. Tijdens je beurt leg je één of twee speelkaarten op de aflegstapel(s) en pak je vervolgens het aantal afgelegde speelkaarten van de trekstapel: Quick & Easy! De speelkaarten hebben de waardes 1-10 in vijf verschillende kleuren. Eén aflegstapel stijgt in waarde (1-10) en één aflegstapel daalt (10-1) in waarde. En natuurlijk is er ook weer de achteruit truc! Speelkaarten met dezelfde kleur mogen, tegen de regels in, stijgend of dalend afgelegd worden.
In The Game: Quick & Easy speel je een kaart en pak je een kaart, eenvoudiger kan het niet. Maar vergis je niet: ook al is het THE GAME Quick & Easy het zal nog steeds niet eenvoudig zijn om dit spel te winnen. Alleen door als team te werken kun je winnen!
Specifieke kenmerken:
- Aantal spelers: 2-5 spelers
- Leeftijd: 8+ jaar
- Gemiddelde speeltijd: 10 minuten
- Taal: Nederlands
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games In The Game: Quick & Easy kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games In The Game: Quick & Easy te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is White Goblin Games In The Game: Quick & Easy in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games In The Game: Quick & Easy bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,96 voor White Goblin Games In The Game: Quick & Easy is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 11,99 op 23-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,03. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 52 speelkaarten spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG2043 |
| EAN | 8718026304119 |
| Editie | The Game - Quick and Easy |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 104 mm |
| Verpakking hoogte | 132 mm |
| Verpakking lengte | 22 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026304119 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games In The Game: Quick & Easy aankoopt