White Goblin Games Kaartspel Sundae Split
- EAN: 8718026302696
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In het kaartspel Sundae Split van White Goblin Games proberen spelers de beste ijsjes te maken door ingrediënten te verzamelen. Probeer de juiste toppings en smaken te krijgen, maar vermijd groenten! Aan het einde van het spel worden de ijsjes gescoord en de speler met het beste ijsje wint het spel. Een speler verdeelt de ingrediënten over stapels en de andere spelers kiezen om beurten een stapel. De 'deler' krijgt de laatste stapel. Speel slim en zorg dat jij krijgt wat je wilt! Verzamel de beste mix van ijsbolletjes en toppings en maak het lekkerste ijsje!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul Fietsaccessoires
- Bij Spelspul kun je White Goblin Games Kaartspel Sundae Split kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Kaartspel Sundae Split te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Kaartspel Sundae Split bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,76 voor White Goblin Games Kaartspel Sundae Split is gemeten op 22-12-2024. De hoogste prijs was € 12,95 op 30-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,19. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 60 ingrediënt kaarten 1 scoreblok spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1812 |
| EAN | 8718026302696 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 92 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 125 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026302696 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Kaartspel Sundae Split aankoopt