Tiny Pong Tafeltennis - Actiespel
- EAN: 5010993578276
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Tiny Pong Solo-tafeltennisspel heb je een spannend stuiterspel zo in je hand! Lanceer de bal laat hem op de baan stuiteren om steeds meer punten te behalen. Beweeg de baan heen en weer onder de bal. Ga zo lang mogelijk door: iedere keer dat de bal stuitert, verdien je een punt. Om het spel uitdagender te maken kun je van moeilijkheidsgraad veranderen: van beginner tot expert. Er gaan lampjes branden en wordt geluid gemaakt terwijl je probeert je scores te doorbreken door de bal zoveel mogelijk te laten stuiteren! Hoe lang houd jij het vol?
Het Tiny Pong Tafeltennis actiespel wordt geleverd met een verpakkingsgewicht van 0.71 kg. De speeltijd van dit abstracte spel bedraagt 15 minuten en het is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Het spel is volledig in het Nederlands, zowel de spelinhoud als de handleiding. In de verpakking vind je 1 stuk van het merk Hasbro Gaming. De benodigde accu's/batterijen zijn niet inbegrepen, je hebt er 3 nodig van het type AAA.
Dit spel heeft geen internetverbinding, app of andere specifieke vereisten voor gebruik. Het is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 4 jaar oud. De verpakking heeft een breedte van 251 mm, een hoogte van 87 mm en een lengte van 293 mm. De voeding verloopt via USB en het spel genereert geen eWaste. Het is ideaal voor een enkele speler en kan gespeeld worden zonder speciale personages of edities.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Tiny Pong Tafeltennis - Actiespel kopen voor de prijs van € 35,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tiny Pong Tafeltennis - Actiespel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tiny Pong Tafeltennis - Actiespel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor Tiny Pong Tafeltennis - Actiespel is gemeten op 28-05-2025. De hoogste prijs was € 47,87 op 22-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 19,88. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro Gaming |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Abstract spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5010993578276 |
| EAN | 5010993578276 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 90 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | AAA |
| Accu/batterij model | Potlood |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 251 mm |
| Verpakking hoogte | 87 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993578276 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tiny Pong Tafeltennis - Actiespel aankoopt