Guess Who? Bordspel Matchen
- EAN: 5010996182937
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:54:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Guess Who? Bordspel Matchen kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Guess Who? Bordspel Matchen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Guess Who? Bordspel Matchen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Guess Who? Bordspel Matchen is gemeten op 16-05-2026. De hoogste prijs was € 19,95 op 16-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro Gaming |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.68 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F6105103 |
| EAN | 5010996182937 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 60 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Junior editie Standaard editie |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 248 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 291 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5010996182937 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Guess Who? Bordspel Matchen aankoopt