Wie is het? - Bordspel (Franstalig)
- EAN: 5010996182999
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Franstalige bordspel "Wie is het?" van Hasbro Gaming kunnen zowel kinderen als volwassenen genieten van urenlang speelplezier. Dit strategische spel is geschikt voor 2 spelers en heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 6 jaar. De verpakking heeft een gewicht van 0.69 kg en heeft afmetingen van 24 cm breed, 4 cm hoog en 29 cm lang. Bovendien is dit spel voorzien van een CE-markering en is gemaakt van hoogwaardig kunststof.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires
- Bij Bol.com kun je Wie is het? - Bordspel (Franstalig) kopen voor de prijs van € 34,32. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wie is het? - Bordspel (Franstalig) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wie is het? - Bordspel (Franstalig) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Wie is het? - Bordspel (Franstalig) is gemeten op 12-06-2025. De hoogste prijs was € 45,27 op 03-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 30,32. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Hasbro Gaming |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.69 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F6105101 |
| EAN | 5010996182999 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 29 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996182999 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wie is het? - Bordspel (Franstalig) aankoopt