Philos houten flessenpuzzel Samena - educatief spel voor kinderen.
- EAN: 4014156055193
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de spannende wereld van de Philos houten flessenpuzzel Samena, een educatief spel dat perfect is voor kinderen vanaf 6 jaar. Deze unieke puzzel biedt niet alleen gezelligheid, maar daagt jonge geesten ook uit om hun geduld en handvaardigheid te ontwikkelen. Probeer zo snel mogelijk de fles te bevrijden uit de ingenieuze houten constructie en beleef een avontuur vol plezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philos houten flessenpuzzel Samena - educatief spel voor kinderen. kopen voor de prijs van € 29,44. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos houten flessenpuzzel Samena - educatief spel voor kinderen. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos houten flessenpuzzel Samena - educatief spel voor kinderen. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,77 voor Philos houten flessenpuzzel Samena - educatief spel voor kinderen. is gemeten op 29-10-2025. De hoogste prijs was € 29,44 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 1,67. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.67 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PHI-5519 |
| EAN | 4014156055193 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Philos |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 11.80 cm |
| Product hoogte | 38.50 cm |
| Product lengte | 11.80 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 11.80 cm |
| Verpakking hoogte | 38.50 cm |
| Verpakking lengte | 11.80 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156055193 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos houten flessenpuzzel Samena - educatief spel voor kinderen. aankoopt