Philos Shut The Box, mini 10 min Bordspel Strategie
- EAN: 4014156031296
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Philos Shut The Box mini 10 min Bordspel Strategie kunnen meerdere personen genieten van een spel waarbij ze dobbelen totdat alle stenen omgeklapt kunnen worden. Dit spel is uitgevoerd in beukenhout en heeft een compact formaat van 150 x 97 x 18 mm. Er zijn in totaal 10 stenen inbegrepen, waardoor het spel uitdagend blijft.
Het spel heeft een speeltijd van 10 minuten en valt onder de categorie geluksspel. De taal van zowel het spel als de handleiding is Nederlands, wat het toegankelijk maakt voor een breed publiek. De verpakking bevat alle benodigdheden, inclusief de stenen en de afmetingen van 150 x 97 x 18 mm.
Dit product van het merk Philos heeft het kenmerkende CE-kwaliteitslabel en is gemaakt van hoogwaardig hout. Het is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar en een maximumleeftijd van 99 jaar. Het spel kan gespeeld worden door 2 tot 6 spelers en is ideaal voor gezellige spelavonden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis
- Bij Bol.com kun je Philos Shut The Box, mini 10 min Bordspel Strategie kopen voor de prijs van € 10,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Shut The Box, mini 10 min Bordspel Strategie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Shut The Box, mini 10 min Bordspel Strategie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,46 voor Philos Shut The Box, mini 10 min Bordspel Strategie is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 10,99 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 3,53. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Afmetingen: 150 x 97 x 18 mm. 10 stenen. |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PHI-3129 |
| EAN | 4014156031296 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 107 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 163 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156031296 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Shut The Box, mini 10 min Bordspel Strategie aankoopt