Philos Schaak Kassette Walnoot Medium Veld 33 mm, Koningshoogte 65 mm
- EAN: 4014156026254
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Schaken is een van de oudste strategische bordspellen wereldwijd. Het is algemeen geaccepteerd dat het schaakspel 4000 jaar geleden zijn ontstaan kende in landen als Perzië en India. Het moderne schaakspel, zoals we dat tegenwoordig kennen, is ongeveer 2000 jaar oud en is ontwikkeld tot een van de meest populaire spellen in de wereld. Schaken is een strategisch spel voor 2 spelers. Ondanks dat het een zeer ingewikkeld en geraffineerd spel is, kan het ook heel veel plezier brengen voor mensen die op een lager niveau willen spelen of simpelweg minder ervaring hebben. Kortom, een spel voor iedereen!
Een schaakkassette gemaakt van walnoot en esdoorn, met een speelveld van 33 mm en een koningshoogte van 65 mm. De afmetingen van de kassette zijn 300 x 155 x 52 mm.
De Philos Schaak Kassette Walnoot Medium is een spel met een speeltijd van 10 minuten. Het is zowel een damspel als een schaakspel en de taal van zowel het spel als de handleiding is Nederlands. In de verpakking zit 1 schaakset en er zijn geen batterijen nodig voor dit spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philos Schaak Kassette Walnoot Medium Veld 33 mm, Koningshoogte 65 mm kopen voor de prijs van € 54,62. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Schaak Kassette Walnoot Medium Veld 33 mm, Koningshoogte 65 mm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Schaak Kassette Walnoot Medium Veld 33 mm, Koningshoogte 65 mm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,09 voor Philos Schaak Kassette Walnoot Medium Veld 33 mm, Koningshoogte 65 mm is gemeten op 12-07-2025. De hoogste prijs was € 54,62 op 26-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 40,53. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.78 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Damspel Schaakspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 Schaakset |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00039028 |
| EAN | 4014156026254 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 167 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 305 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156026254 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Schaak Kassette Walnoot Medium Veld 33 mm, Koningshoogte 65 mm aankoopt