White Goblin Games Kaartspel Treelings (nl) 121-delig
- EAN: 8718026304218
- Categorie(n): Bordspellen Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In de wereld van Treelings wordt zoals elk jaar voorbereidt op het vuurvliegjesfestival. De schitterende, lichtgevende vliegjes vliegen al rond in de bossen. Echter mogen de vliegjes alleen van de hoogste plateaus in de stad opstijgen. Bemachtig jij het hoogste plateau in elk district?
Er zijn zes verschillende gildes in de stad. Alle gildes hebben het doel om het meeste aanzien te krijgen door het hoogste plateau te bemachtigen. Als de baas van je eigen district maak je elke ronde de keuze welk gilde je wilt ondersteunen in welk deel van de stad. Dit doe je natuurlijk wel met een doel, op de grote dag van het festival wil je een zo groot mogelijk publiek naar jouw deel van de stad trekken en zoveel mogelijk fel fonkelende vuurvliegjes vrijlaten. Denk goed na over welk gilde je wilt ondersteunen bij het bouwen van plateaus in jouw district. Dit betekent dus dat je niet mag vergeten om je buren in de gaten te houden. Alleen de hoogste plateaus zullen gebruikt worden tijdens het jaarlijkse festival, de kans bestaat dus dat deze zich niet in jouw district bevindt. Zijn de plateaus aangrenzend aan die van jouw hoger? Dan verlies je dat plateau. Bemachtig het hoogste plateau en schijn als een ster tijdens het jaarlijks vuurvliegjesfestival van de Treelings!
Specificaties:
- Kleur: multicolor
- Geslacht: junior, unisex
- Materiaal: papier
- Aantal spelers: 2 tot 5
- Spelduur: 10 minuten
- Taal: Nederlands
- Leeftijd: vanaf 8 jaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Kaartspel Treelings (nl) 121-delig kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Kaartspel Treelings (nl) 121-delig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Kaartspel Treelings (nl) 121-delig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,36 voor White Goblin Games Kaartspel Treelings (nl) 121-delig is gemeten op 22-12-2024. De hoogste prijs was € 15,99 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,63. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Papier |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 1 Startspelerkaart 108 Gildekaarten 5 Overzichtskaarten 5 Ansichtkaarten 1 Vuurvliegjes-festivalkaarten Spelregels |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| EAN | 8718026304218 |
| Materiaal | Papier |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | . |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 132 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 179 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026304218 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Kaartspel Treelings (nl) 121-delig aankoopt