White Goblin Games Bordspel Zooloretto Het Duel Karton
- EAN: 8718026303945
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Zooloretto - Het Duel is de 2-persoons versie van het spel Zooloretto. Beide spelers zijn directeur van een kleine dierentuin. Je strijdt om bezoekers en probeert de beste attracties in je dierentuin te hebben. De speler met het grootste verblijf verdient punten op het moment dat een diersoort wordt gewaardeerd. Aan het einde van het spel wint de speler met de meeste punten. Als directeur van een dierentuin wil je natuurlijk de mooiste en grootste verblijven hebben zodat mensen van over de hele wereld jouw dierentuin komt bekijken. Uiteraard wil de andere directeur van de dierentuin dat ook! Lukt het jou om de beste dierentuin te hebben?
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Bordspel Zooloretto Het Duel Karton kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Bordspel Zooloretto Het Duel Karton te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is White Goblin Games Bordspel Zooloretto Het Duel Karton in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Bordspel Zooloretto Het Duel Karton bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,95 voor White Goblin Games Bordspel Zooloretto Het Duel Karton is gemeten op 17-09-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 45 Dierkaarten 12 Verkoopkraam kaarten 3 Nakomeling kaarten 7 Dierentuintegels 3 Vrachtwagens 8 Scorefiches 12 Puntfiches 12 Muntfiches Spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG2024 |
| EAN | 8718026303945 |
| Editie | Zooloretto - Het duel |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 207 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026303945 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Bordspel Zooloretto Het Duel Karton aankoopt