WEEGSCHAAL 12,6x15,2x17,2cm, hout, 3+
- EAN: 4013594515764
- Categorie(n): Speelgoed weegschaal
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je WEEGSCHAAL 12,6x15,2x17,2cm, hout, 3+ kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om WEEGSCHAAL 12,6x15,2x17,2cm, hout, 3+ te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is WEEGSCHAAL 12,6x15,2x17,2cm, hout, 3+ in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat WEEGSCHAAL 12,6x15,2x17,2cm, hout, 3+ bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor WEEGSCHAAL 12,6x15,2x17,2cm, hout, 3+ is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 15,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Goki |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 18.20 cm |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 18.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 643 g |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Hout |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | GOKI |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 0 kg |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 143 mm |
| Verpakking lengte | 183 mm |
EAN
| EAN | 4013594515764 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je WEEGSCHAAL 12,6x15,2x17,2cm, hout, 3+ aankoopt