Uitbreiding Kooplieden & Barbaren 5/6 spelers
- EAN: 8720289472665
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze Uitbreiding Kooplieden & Barbaren 5/6 spelers voor het populaire bordspel Catan biedt nog meer mogelijkheden en uitdagingen voor 5 tot 6 spelers. Met nieuwe scenario's en speelstukken wordt het spel nog interessanter gemaakt. Ontdek nieuwe gebieden zoals de woestijn en de bergen. Ook zijn er toevoegingen van nieuwe grondstoffen en ontwikkelingskaarten, waardoor strategische keuzes belangrijker worden. Deze uitbreiding maakt het spel uitdagender en spannender voor echte Catan-fans die graag met meer spelers spelen en nieuwe uitdagingen aangaan.
Met deze uitbreiding voor Catan bordspel kunnen 5-6 spelers genieten van extra scenario's en speelstukken. Speel Kooplieden & Barbaren met meer uitdaging en speelplezier.
De inhoud omvat 53 speelstukken, 24 speelkaarten, 4 stanstableaus en spelregels. Het spel heeft een speeltijd van 90 minuten en is geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 12 jaar. Met een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, is dit strategische spel een geweldige toevoeging voor elk bordspel liefhebber.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk 999 Games Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Uitbreiding Kooplieden & Barbaren 5/6 spelers kopen voor de prijs van € 25,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Uitbreiding Kooplieden & Barbaren 5/6 spelers te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Uitbreiding Kooplieden & Barbaren 5/6 spelers bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Uitbreiding Kooplieden & Barbaren 5/6 spelers is gemeten op 11-10-2025. De hoogste prijs was € 27,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 8,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | I Inhoud: 53 speelstukken 24 speelkaarten 4 stanstableaus spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-KOL24E |
| EAN | 8720289472665 |
| Editie | Kooplieden&Barbaren 5/6 spelers |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games B.V., Wormerweg 2, 1311 XB Almere, Nederland |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 5 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0365393990 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 14.8 cm |
| Verpakking hoogte | 4.0 cm |
| Verpakking lengte | 29.7 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289472665 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Uitbreiding Kooplieden & Barbaren 5/6 spelers aankoopt