Catan: Opmars van de mensheid Bordspel
- EAN: 8720289474393
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In het tijdperk van de prehistorie maken de eerste mensen hun opmars. Ondanks de dreiging van sabeltandtijgers en neanderthalers breiden ze hun leefgebied uit en leren ze steeds beter in de natuur te overleven. Vanuit een bescheiden begin op het Afrikaanse continent zal de mensheid in de loop der jaren de hele wereld bereiken. En jij gaat de oermens helpen! Catan: Opmars van de Mensheid neemt de spelregels van Catan en zet die in de setting van de prehistorie. Je verzamelt grondstoffen zoals huiden, botten en vuursteen en bouwt daarmee nieuwe nederzettingen. Vanuit deze nederzettingen reis je op weg naar nieuwe delen van de wereld, waar je wederom nieuwe vestigingen zet. Daarnaast ontwikkel je je cultuur door middel van 4 ontwikkelingsniveaus. Wie als eerste 10 overwinningspunten verzamelt, wint!
Catan: Opmars van de Mensheid is een vernieuwde versie van Kolonisten van de Prehistorie. De nieuwe editie is voorzien van nieuwe, gedetailleerde speelfiguren en prachtig artwork. Doe mee aan dit strategische spel en ontdek uitdagende elementen en avonturen terwijl je de eerste mensen door hun evolutie leidt.
Met het spelbord, dobbelstenen, verschillende kaarten en speelstukken duik je diep in de prehistorische wereld. Strategie is essentieel om je stam succesvol te leiden en nieuwe gebieden te verkennen en veroveren. De speelduur van 90 minuten zorgt voor een uitdagende en boeiende spelervaring voor 3-4 spelers vanaf 10 jaar.
999 Games heeft met Catan: Opmars van de Mensheid een boeiend bordspel gecreëerd dat zowel kinderen als volwassenen zal aanspreken. Het spel is volledig Nederlandstalig en bevat alles wat je nodig hebt voor urenlang spelplezier. Verrijk je bordspelcollectie met deze unieke versie van Catan en dompel jezelf onder in de prehistorische wereld!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Catan: Opmars van de mensheid Bordspel kopen voor de prijs van € 44,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Catan: Opmars van de mensheid Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Catan: Opmars van de mensheid Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,55 voor Catan: Opmars van de mensheid Bordspel is gemeten op 24-01-2025. De hoogste prijs was € 49,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,40. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.64 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 1 speelbord 2 dobbelstenen 80 grondstoffenkaarten 1 kaarthouder 4 vooruitgangssporen 4 vooruitgangsoverwinningspuntenfiches 33 kamplocatiefiches 18 ontdekkingsfiches 5 jachtoverwinningspuntenfiches 5 speciale overwinningspuntenfiches 4 sets aan speelstukken in 4 kleuren (per kleur 2 ontdekkers, 6 kampen, 4 vooruitgangsfiguren) 4 kostenoverzichtskaarten 4 vooruitgangsoverzichtskaarten 2 bedreigingen (neanderthaler en sabeltandtijger) spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-KOL08E |
| EAN | 8720289474393 |
| Editie | Opmars van de Mensheid |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games B.V., Wormerweg 2, 1311 XB Almere, Nederland |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0365393990 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 296 mm |
| Verpakking hoogte | 76 mm |
| Verpakking lengte | 301 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289474393 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Catan: Opmars van de mensheid Bordspel aankoopt