Tipi Tent Kinderen - Speeltent - Wigwam
- EAN: 6152124464436
- Categorie(n): Speeltenten
Moeite om je kind urenlang te vermaken? De Tipi Tent Kinderen in lichtgroen, grijs en wit creëert een magische speelplek vol fantasie. Deze speeltent biedt een gezellige en veilige omgeving waar jouw kind kan spelen, dromen en tot rust komen. Perfect voor kampvuurverhalen of theekransjes met knuffels, de Tipi Tent stimuleert de creativiteit en zelfstandigheid van je kind.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Tipi Tent Kinderen - Speeltent - Wigwam bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,95 voor Tipi Tent Kinderen - Speeltent - Wigwam is gemeten op 29-09-2025. De hoogste prijs was € 109,95 op 07-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Brandloos |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.50 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | lichtgroen, grijs, wit |
| Materiaal | Polyester |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Inclusief bodem | Ja |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6152124464436 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Gesloten aan alle kanten | Ja |
| Houten stokken | Nee |
| Inclusief kussen | Ja |
| Inclusief raam | Ja |
| Inclusief speeltunnel | Nee |
| Instelbare verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 114 cm |
| Product hoogte | 165 cm |
| Product lengte | 114 cm |
| Type speeltent | Tipi tent |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 115 cm |
| Verpakking hoogte | 170 cm |
| Verpakking lengte | 115 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6152124464436 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tipi Tent Kinderen - Speeltent - Wigwam aankoopt