Kiduku, Ballenbad 3-delig met 200 ballen plus tas voor binnen en buiten - kubus - tunnel - pyramide
- EAN: 0754235603849
- Categorie(n): Speeltoestellen Speeltenten
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Kiduku Ballenbad 3-delig met 200 ballen plus tas voor binnen en buiten biedt urenlang speelplezier voor kinderen. Deze 3-delige speeltent bestaat uit een kubus, tunnel en pyramide, die zowel binnen als buiten gebruikt kan worden. Het opzetten van de tent en tunnel is eenvoudig en snel, waardoor kinderen snel kunnen beginnen met spelen. Dankzij de doorzichtige oppervlakken is er een goede luchtcirculatie en kunnen ouders gemakkelijk toezicht houden op hun kinderen terwijl ze spelen.
De set wordt geleverd met handige draagtas, 200 speelballen en diverse doorzichtige onderdelen. Met vrolijke kleuren en ronde vormen is de speeltent aantrekkelijk voor kinderen. Daarnaast is de tent snel op te bouwen en weer in te klappen, waardoor deze ruimtebesparend is op te bergen. De ingangen van de tent kunnen open of gesloten worden, en elk onderdeel kan ook afzonderlijk gebruikt worden. Het materiaal is makkelijk schoon te houden met een vochtige doek.
Belangrijk om te weten is dat de Kiduku Ballenbad niet geschikt is voor kinderen onder de 3 jaar en een maximale leeftijd van 4 tot 5 jaar heeft, afhankelijk van het kind. Het gebruik van de speeltent is alleen toegestaan onder (ouderlijk) toezicht en dient op zachte ondergronden gebruikt te worden. Montage moet altijd door volwassenen worden uitgevoerd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Kiduku, Ballenbad 3-delig met 200 ballen plus tas voor binnen en buiten - kubus - tunnel - pyramide kopen voor de prijs van € 40,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Kiduku, Ballenbad 3-delig met 200 ballen plus tas voor binnen en buiten - kubus - tunnel - pyramide te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Kiduku, Ballenbad 3-delig met 200 ballen plus tas voor binnen en buiten - kubus - tunnel - pyramide bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,79 voor Kiduku, Ballenbad 3-delig met 200 ballen plus tas voor binnen en buiten - kubus - tunnel - pyramide is gemeten op 25-03-2026. De hoogste prijs was € 40,79 op 25-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 3 jaar |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.50 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multikleur |
| Materiaal | Polyester |
| Inclusief bodem | Ja |
Productinformatie
| Taal handleiding | Engels |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gesloten aan alle kanten | Nee |
| Houten stokken | Nee |
| Inclusief ballenbakballen | Ja |
| Inclusief kussen | Nee |
| Inclusief raam | Nee |
| Inclusief speeltunnel | Ja |
| Instelbare verlichting | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 48 cm |
| Product hoogte | 48 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speeltent | Ballenbaktent |
| Verpakking breedte | 483 mm |
| Verpakking hoogte | 205 mm |
| Verpakking lengte | 492 mm |
EAN
| EAN | 0754235603849 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Kiduku, Ballenbad 3-delig met 200 ballen plus tas voor binnen en buiten - kubus - tunnel - pyramide aankoopt