Spellenbundel - 2 Stuks - Let's go fishin' & Skip-Bo Junior
- EAN: 8720663082459
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Let's go fishin' & Skip-Bo Junior Spellenbundel - 2 Stuks is een bundel van twee populaire spellen voor kinderen. Met een speeltijd van 35 minuten is het de perfecte manier om je kinderen bezig te houden. Deze denkspellen worden geleverd met Nederlandse instructies en vereisen geen batterijen. De verpakking bevat Let's go fishin' en Skip-Bo Junior, beide van het gerenommeerde merk Goliath. Gemaakt van karton, zijn deze spellen geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en hebben een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar.
Deze spellen zijn perfect voor kinderen en bieden uren speelplezier en entertainment. Met een CE-markering en kwaliteitslabel zijn ze veilig en van hoge kwaliteit. De spellen zijn geschikt voor 2 tot 4 spelers en bevorderen verschillende leerthema's. Of je kind nu van bordspellen houdt of graag strategische spellen speelt, deze bundel heeft voor elk wat wils.
Met een verpakkingsgewicht van 0.50 kg en afmetingen van 50x50 cm, is deze spellenbundel compact en gemakkelijk op te bergen. De introductie vond plaats in december 2019 en de spellen worden geleverd zonder de noodzaak van internetverbinding, apps of betaalde diensten. Kortom, Let's go fishin' & Skip-Bo Junior Spellenbundel is de ideale keuze voor kinderen die op zoek zijn naar leuk en educatief vermaak.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spellenbundel - 2 Stuks - Let's go fishin' & Skip-Bo Junior kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spellenbundel - 2 Stuks - Let's go fishin' & Skip-Bo Junior te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spellenbundel - 2 Stuks - Let's go fishin' & Skip-Bo Junior bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,95 voor Spellenbundel - 2 Stuks - Let's go fishin' & Skip-Bo Junior is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Goliath |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 35 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | - Let's go fishin' , - Skip-Bo Junior |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Goliath |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GKD |
| EAN | 8720663082459 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8720663082459 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spellenbundel - 2 Stuks - Let's go fishin' & Skip-Bo Junior aankoopt