Met de Goliath That's Life Gallery Edition: Edgar Degas legpuzzel van 1000 stukjes breng je het werk van deze beroemde kunstenaar tot leven. De puzzel heeft een afmeting van 68x48 cm en is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 7 jaar. De puzzelstukjes zijn verpakt in een doos met een gewicht van 0.72 kg en hebben als thema kunst en religie. De puzzel is van karton gemaakt en bevat geen dierlijke elementen. Het is een legpuzzel die zowel kinderen als volwassenen uitdaagt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Goliath That's Life Gallery Edition: Edgar Degas - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm) kopen voor de prijs van € 10,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Goliath That's Life Gallery Edition: Edgar Degas - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Goliath That's Life Gallery Edition: Edgar Degas - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,09 voor Goliath That's Life Gallery Edition: Edgar Degas - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm) is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 21,05 op 14-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Goliath |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.72 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Edgar Degas |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1000 Puzzelstukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 927908 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Puzzelthema | Kunst en Religie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 275 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 366 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720077279087 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Goliath That's Life Gallery Edition: Edgar Degas - 1000 Puzzelstukjes - Legpuzzel (68x48cm) aankoopt