Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 43 mm, Koningshoogte 75 mm Magnetisch
- EAN: 4014156025240
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 43 mm, Koningshoogte 75 mm Magnetisch kopen voor de prijs van € 127,37. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 43 mm, Koningshoogte 75 mm Magnetisch te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 43 mm, Koningshoogte 75 mm Magnetisch bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 127,37 voor Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 43 mm, Koningshoogte 75 mm Magnetisch is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 127,37 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Philos |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Backgammon Schaakspel Damspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| EAN | 4014156025240 |
| Materiaal | Stof Textiel Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 4014156025240 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 43 mm, Koningshoogte 75 mm Magnetisch aankoopt