Reis schaak cassette
- EAN: 4014156027022
- Categorie(n): Bordspellen
De reis schaak cassette van Philos is gemaakt van esdoornhout en heeft een magneetsluiting. Met een speelveld van 30 mm en een Koningshoogte van 48 mm, biedt deze schaak cassette verzwaarde esdoornhouten speelstukken met viltsokkel. Het Staunton ontwerp zorgt voor een klassieke uitstraling. Met afmetingen van 265 x 130 x 40 mm is deze schaakset ideaal voor onderweg.
De speeltijd varieert tussen 10 en 240 minuten, waardoor zowel korte als lange potjes mogelijk zijn. Het schaakspel is bedoeld voor 2 spelers vanaf 6 jaar. De houten materialen zorgen voor een duurzaam en milieuvriendelijk product.
Met een verpakkingsgewicht van 0.48 kg en afmetingen van 230 x 140 x 48 mm, is deze schaak cassette compact en gemakkelijk mee te nemen. Het spel vereist geen internetverbinding of speciale app voor gebruik. Bovendien ontvang je ondersteuning met updates en voldoet de schaakset aan de CE-markering.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Reis schaak cassette bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,46 voor Reis schaak cassette is gemeten op 06-08-2025. De hoogste prijs was € 26,21 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,75. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Schaakspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00039031 |
| EAN | 4014156027022 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 147 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 285 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156027022 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Reis schaak cassette aankoopt