Philos Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 30 mm, Koningshoogte 48 mm
- EAN: 4014156025110
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philos Schaak/Dam/Backgammon Kassette met een veld van 30 mm en een koningshoogte van 48 mm is een prachtige optie voor liefhebbers van strategische spelletjes. Met de mogelijkheid om te schaken, dammen en backgammon, biedt deze kassette eindeloos speelplezier. De buitenkant van de kassette is gemaakt van zwart gebeitst populierenhout dat mat gelakt is, terwijl de binnenkant is bedrukt voor backgammon.
De schaakstukken zijn ontworpen in Staunton-stijl en zijn gemaakt van Schima hout in een combinatie van naturel en zwart gebeitst, compleet met vilten voetjes. De koning heeft een hoogte van 48 mm. Deze kassette wordt geleverd inclusief alle benodigde stenen en dobbelstenen, evenals spelregels voor alle drie de spellen.
Met een aanbevolen leeftijd vanaf 6 jaar is deze kassette geschikt voor zowel beginners als gevorderde spelers. De afmetingen van de kassette zijn 270 x 135 x 40 mm, waardoor het compact genoeg is om overal mee naartoe te nemen. Of je nu van schaken, dammen of backgammon houdt, deze kassette biedt alles wat je nodig hebt voor urenlang plezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philos Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 30 mm, Koningshoogte 48 mm kopen voor de prijs van € 36,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 30 mm, Koningshoogte 48 mm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 30 mm, Koningshoogte 48 mm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,26 voor Philos Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 30 mm, Koningshoogte 48 mm is gemeten op 14-12-2024. De hoogste prijs was € 40,84 op 01-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,58. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Damspel Schaakspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 3 in 1 spellen set |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00039014 |
| EAN | 4014156025110 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 154 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156025110 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Schaak/Dam/Backgammon Kassette Veld 30 mm, Koningshoogte 48 mm aankoopt