Ravensburger - Thomas de Trein Memory
- EAN: 4005556210626
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ravensburger - Thomas de Trein Memory kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger - Thomas de Trein Memory te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger - Thomas de Trein Memory bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Ravensburger - Thomas de Trein Memory is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 14,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Ravensburger |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuten |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 48 memory speelkaarten |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Ravensburger |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21062 |
| EAN | 4005556210626 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Thomas de Trein |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 14.50 cm |
| Product hoogte | 3.50 cm |
| Product lengte | 14.50 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 14.5 mm |
| Verpakking hoogte | 3.5 mm |
| Verpakking lengte | 14.5 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556210626 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger - Thomas de Trein Memory aankoopt