De Ravensburger puzzel Vrolijke honden is een kleurrijke legpuzzel met 500 stukjes. Deze puzzel is gemaakt van karton en heeft een multicolor design. De puzzel toont een afbeelding van vrolijke honden, perfect voor zowel kinderen als volwassenen. De puzzel heeft een productbreedte van 36 cm, een producthoogte van 2 cm en een productlengte van 49 cm.
De aanbevolen minimum leeftijd voor deze puzzel is 12 jaar, terwijl er geen maximale leeftijdsgrens is, iedereen kan plezier beleven aan het puzzelen. De verpakking bevat geen batterijen en de puzzel is voorzien van een CE-markering voor veiligheid. Daarnaast bevat de verpakking een waarschuwing dat de puzzel niet geschikt is voor kinderen onder de 36 maanden.
Met een introductiejaar van 2020 en een introductiemaand van april is deze puzzel relatief nieuw op de markt. Het puzzelthema is dieren en de speelmethode is legpuzzel. De verpakking heeft een breedte van 233 mm, een hoogte van 38 mm en een lengte van 337 mm. Daarnaast heeft de puzzel een EAN-code van 4005556164257.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Ravensburger puzzel Vrolijke honden - legpuzzel - 500 stukjes kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Vrolijke honden - legpuzzel - 500 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Vrolijke honden - legpuzzel - 500 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,96 voor Ravensburger puzzel Vrolijke honden - legpuzzel - 500 stukjes is gemeten op 29-04-2025. De hoogste prijs was € 13,99 op 10-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,03. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Volwassenen |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 500 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Puzzel van 500 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 164257 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Hond |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Puzzelthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 233 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 337 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556164257 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Vrolijke honden - legpuzzel - 500 stukjes aankoopt