Playmobil Sinterklaas met Kinderen - 5593
- EAN: 4008789055934
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Speelsets
Speel samen met Sinterklaas en zijn paard en 3 kinderen met deze leuke Playmobil set. De set bevat in totaal 21 onderdelen van kunststof. Het speelgoed maakt geen geluid en heeft geen batterijen nodig. De aanbevolen minimum leeftijd is 4 jaar en de aanbevolen maximum leeftijd is 10 jaar. De verpakking bevat een kerstfiguur met 3 kinderen en heeft een kleurrijk en meerkleurig design.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil Sinterklaas met Kinderen - 5593 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,95 voor Playmobil Sinterklaas met Kinderen - 5593 is gemeten op 29-04-2025. De hoogste prijs was € 36,95 op 18-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Leeftijd vanaf | 4 jaar |
| Thema | Kerst Sinterklaas |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 21 |
| Taal handleiding | Nederlands Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789055934 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5593 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | kerstfiguur met 3 kinderen |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Pascalstraat 17B, 3316GR Dordrecht |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | contact@andries.org |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Andries B.V. |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 3 cm |
| Speelgoedthema | Kerst Sinterklaas |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0613732644 |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 143 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789055934 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil Sinterklaas met Kinderen - 5593 aankoopt