Het PLAYMOBIL-brandweerteam is dag en nacht in de weer om te helpen. Dankzij de draagbare blusschuimspuit is deze brandweerman extreem flexibel en kan dicht bij de brandhaard komen. Na enkele minuten slaagt hij erin om de brand met zijn blusschuim in te dammen. Een perfecte speelset voor enthousiast brandweertalent. PLAYMOBIL-cadeausets zijn ideaal als cadeau voor de volgende kinderverjaardag, als klein cadeautje of als cadeau voor een geslaagde toets. Dankzij de vrolijke cadeauverpakking is geen cadeaupapier meer nodig. Bovendien kan de naam op de verpakking worden geschreven. Maximaal speelplezier gegarandeerd!
Geslacht: junior
Kleur: multicolor
Afmetingen: 18,7 x 14,2 x 4,7 cm (L x B x H)
Materiaal: kunststof
Leeftijd: vanaf 5 jaar
Dit PLAYMOBIL-brandweermannetje maakt deel uit van de PLAYMOBIL City Action-serie. Hij is vakkundig uitgerust en klaar voor alle brandbestrijdingsavonturen die je maar kunt bedenken. Met gedetailleerde accessoires en een realistisch ontwerp zorgt deze speelset voor urenlang speelplezier. Laat je fantasie de vrije loop en creëer spannende scenario's rondom brandbestrijding en hulpverlening!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je playmobil city action 70291 brandweerman kopen voor de prijs van € 18,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om playmobil city action 70291 brandweerman te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat playmobil city action 70291 brandweerman bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor playmobil city action 70291 brandweerman is gemeten op 30-11-2024. De hoogste prijs was € 22,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Brandweer |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 8785260430621 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70291 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | playmobil 70291 brandweerman |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | multi colour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Brandweer |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 146 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 191 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
| EAN | 8785260430621 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je playmobil city action 70291 brandweerman aankoopt