Pie Face
- EAN: 5010993630059
- Categorie(n): Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar het ultieme plezier met het Pie Face spel, een hilarisch partyspel geschikt voor het hele gezin! Dit spannende spel garandeert lachbuien en spanning, terwijl spelers hun geluk beproeven. Wie wordt er bedekt met slagroom? Maak je geen zorgen, de slagroom is niet inbegrepen, dus zorg ervoor dat je deze zelf aanschaft voor extra plezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Bol.com kun je Pie Face kopen voor de prijs van € 17,01. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Pie Face te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is Pie Face in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Pie Face bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,01 voor Pie Face is gemeten op 28-03-2026. De hoogste prijs was € 29,95 op 21-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,94. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro Gaming |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.52 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| EAN | 5010993630059 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 267 mm |
| Verpakking hoogte | 267 mm |
| Verpakking lengte | 81 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993630059 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pie Face aankoopt