Plassende Pup - Kinderspel
- EAN: 5010993543533
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit spel is voor de puppy een grote "stoelendans" als hij telkens van schoot verwisselt en door iedereen om de beurt over zijn hoofd wordt geaaid. Zodra de puppy blaft, is het tijd om hem aan de volgende speler te geven. Het kleine hondje maakt schattige geluidjes als hij aandacht krijgt... maar kijk uit! Hij vindt het heerlijk om geaaid te worden, maar hij zou zomaar kunnen plassen. De enige speler zonder puppyplasje wint!
Kenmerken:
- Voor 2 tot 12 spelers
- Vanaf 4 jaar
Afmetingen & Maten:
- Verpakkingsgewicht: 0.47 kg
Speleigenschappen:
- Speeltijd: 30 minuut
- Spelsoort: Educatief spel
- Taal spel: Nederlands
- Taal handleiding: Nederlands
- Verpakkingsinhoud: Bevat Plassende Pup-spelunit, plastic staart en instructies.
- Aantal benodigde accu's/batterijen: 3
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je Plassende Pup - Kinderspel kopen voor de prijs van € 18,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Plassende Pup - Kinderspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is Plassende Pup - Kinderspel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Plassende Pup - Kinderspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,95 voor Plassende Pup - Kinderspel is gemeten op 05-12-2024. De hoogste prijs was € 27,95 op 19-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 16,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro Gaming |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Bevat Plassende Pup-spelunit, plastic staart en instructies. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | E3043 |
| EAN | 5010993543533 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | AAA |
| Accu/batterij model | 1,5V-blok |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Motoriek |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 268 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 342 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5010993543533 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Plassende Pup - Kinderspel aankoopt