Pictionary Air - Mattel Games - Franstalige Editie
- EAN: 0887961810554
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Met de Franstalige editie van Pictionary Air van Mattel Games beleef je gegarandeerd uren speelplezier. Dit partyspel heeft een speeltijd van 60 minuten en is geschikt voor kinderen en volwassenen. De taal van het spel is Frans, maar de handleiding is universeel, zodat iedereen het spel kan spelen. In de verpakking vind je 5 benodigdheden, waaronder 1 benodigde batterij van het type AA. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar is dit bordspel geschikt voor een breed publiek. Het spel kan worden gespeeld door 2 tot 4 spelers, waarbij geen specifiek personage van toepassing is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Pictionary Air - Mattel Games - Franstalige Editie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor Pictionary Air - Mattel Games - Franstalige Editie is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 33,99 op 01-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 28,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Mattel Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Frans |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 5 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
Productinformatie
| Merk | Mattel Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GJG13 |
| EAN | 0887961810554 |
| Editie | Pictionary Air |
| Materiaal | Kunststof Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Accu/batterij code | AA |
| Accu/batterij model | Penlite |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 205 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 272 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0887961810554 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pictionary Air - Mattel Games - Franstalige Editie aankoopt