Spellen Cadeau Pakket - 6 populaire spellen in 1 brievenbusdoos met speciale wenskaart met persoonlijke (video) boodschap
- EAN: 8720707884322
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit spellen cadeau pakket is het perfecte geschenk voor alle spelletjesliefhebbers. Met maar liefst 6 verschillende spellen in één brievenbusdoos, inclusief Yahtzee, Dammen, Mens erger je niet, 2x Kaartspel, UNO en een Dobbelspel, is uren speelplezier gegarandeerd. Of je nu van strategische spellen houdt, geluksspellen of juist denkspellen, dit pakket heeft voor elk wat wils.
De verpakking bevat tevens een speciale wenskaart waarmee je een persoonlijke boodschap kunt toevoegen. Wil je het cadeau nog specialer maken? Dan kun je zelfs een video boodschap toevoegen aan de kaart, waardoor het geven van dit spellen cadeau pakket een unieke en bijzondere ervaring wordt.
Het spel pakket weegt slechts 0.75 kg en heeft compacte afmetingen van 31 cm bij 21 cm bij 3 cm, waardoor het gemakkelijk te versturen en te ontvangen is. De taal van de spelregels en instructies is Nederlands, zodat iedereen zonder problemen kan meespelen en genieten van de spellen.
Dit spellen cadeau pakket is zowel geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar als volwassenen tot 100 jaar. Met een maximum van 6 spelers en een speelduur van ongeveer 30 minuten per spel is het ideaal voor gezellige avonden met familie en vrienden. Bovendien voldoet het aan alle veiligheidseisen en is voorzien van een CE kwaliteitslabel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spellen Cadeau Pakket - 6 populaire spellen in 1 brievenbusdoos met speciale wenskaart met persoonlijke (video) boodschap kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spellen Cadeau Pakket - 6 populaire spellen in 1 brievenbusdoos met speciale wenskaart met persoonlijke (video) boodschap te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spellen Cadeau Pakket - 6 populaire spellen in 1 brievenbusdoos met speciale wenskaart met persoonlijke (video) boodschap bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,50 voor Spellen Cadeau Pakket - 6 populaire spellen in 1 brievenbusdoos met speciale wenskaart met persoonlijke (video) boodschap is gemeten op 28-11-2024. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,45. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Mattel Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.75 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Damspel Denkspel Geluksspel Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Brievenbusdoosje met 6 spellen: Yahtzee, Dammen, Mens erger je niet, 2x Kaartspel, UNO, Dobbelspel |
Productinformatie
| Merk | Mattel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 684173-A |
| EAN | 8720707884322 |
| Editie | diverse edities |
| Materiaal | Karton Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 21 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720707884322 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spellen Cadeau Pakket - 6 populaire spellen in 1 brievenbusdoos met speciale wenskaart met persoonlijke (video) boodschap aankoopt