Philos Carrom Mumbai
- EAN: 4014156082076
- Categorie(n): Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Philos Carrom Mumbai spel is een prachtig naturel houten Carrom bord dat urenlang speelplezier garandeert. Met afmetingen van 885 x 885 x 37 mm is dit spel perfect voor zowel kinderen als volwassenen. Het Carrom bord wordt geleverd inclusief Carrom poeder, een kunststof striker en speelstukken, zodat je meteen kunt beginnen met spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philos Carrom Mumbai kopen voor de prijs van € 119,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Carrom Mumbai te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Carrom Mumbai bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 105,67 voor Philos Carrom Mumbai is gemeten op 20-11-2025. De hoogste prijs was € 168,00 op 15-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 62,33. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 12.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands Frans Engels Duits |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Carrom speelbord inclusief poeder, striker en speelstukekn |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 4014156082076 |
| Editie | Eerste |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Jan Rebelstraat 10, 1069 CB, Amsterdam |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Info@buffalo.nl |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Buffalo.nl B.V. |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 020-6102031 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 93.5 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 93.5 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156082076 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Carrom Mumbai aankoopt