NOCH 45512 TT Jonge stelletjes figuren Geverfd
- EAN: 4007246455126
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Noch 45512 TT jonge stelletjes figuren zijn perfect om alledaagse scènes op een modeldiorama te creëren. Met deze set kunt u de romantiek van jonge koppels tot leven brengen op uw spoorwegmodel. Of het nu gaat om samen reizen, winkelen of gewoon wandelen, deze figuren brengen de liefde en gelukzaligheid van jonge liefde tot uiting. De set bevat in totaal 6 figuren die 3 paar jonge geliefden voorstellen.
Elk stel is op een unieke manier weergegeven en heeft prachtige details. Zo is er een paar dat elkaar liefdevol omhelst, compleet met accessoires zoals een skateboard en een hoed. Een ander paar ligt samen op de grond, innig verstrengeld en volledig opgaand in het moment van genegenheid. Tot slot is er ook een paar dat hand in hand loopt, met oog voor elkaar en voor de wereld om hen heen.
De figuren zijn geverfd en nauwkeurig tot in de details vormgegeven voor een realistische uitstraling. Ze passen perfect in elke modelspoorbaan op schaal 0. Deze set van Noch is een must-have voor volwassen verzamelaars die op zoek zijn naar originele en liefdevolle toevoegingen aan hun diorama's.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 45512 TT Jonge stelletjes figuren Geverfd kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 45512 TT Jonge stelletjes figuren Geverfd te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 45512 TT Jonge stelletjes figuren Geverfd bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor NOCH 45512 TT Jonge stelletjes figuren Geverfd is gemeten op 07-04-2025. De hoogste prijs was € 23,94 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal 0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246455126 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246455126 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 45512 TT Jonge stelletjes figuren Geverfd aankoopt