NOCH 15512 H0 Jonge stelletjes figuren Geverfd
- EAN: 4007246155125
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De NOCH 15512 H0 figuren van jonge stelletjes zijn geverfd en bieden de perfecte weergave van de eerste grote liefde. Met deze set figuren kun je alledaagse situaties op een modeldiorama tot leven brengen. Denk aan romantische reizen, samen winkelen of gewoon samen zijn. De set bevat 6 figuren die 3 koppeltjes voorstellen, elk met hun eigen unieke details zoals kleding en accessoires.
De figuren zijn exact op schaal voor volwassen verzamelaars en zijn ideaal voor het creëren van een realistische en romantische sfeer op je modelspoorbaan. Deze set is een must-have voor liefhebbers van modelbouw en brengt een vleugje romantiek in elke diorama. Let op: bij herdruk kan de kleur van de figuren afwijken van de afbeelding.
Met de jonge stelletjes figuren van NOCH voeg je een vleugje liefde en romantiek toe aan je modelspoorbaan. Laat je inspireren door de tedere gebaren en liefdevolle houdingen van deze figuren en creëer een unieke en sfeervolle setting. Perfect voor iedereen die van modelbouw en verfijnde details houdt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 15512 H0 Jonge stelletjes figuren Geverfd kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 15512 H0 Jonge stelletjes figuren Geverfd te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 15512 H0 Jonge stelletjes figuren Geverfd bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor NOCH 15512 H0 Jonge stelletjes figuren Geverfd is gemeten op 11-12-2024. De hoogste prijs was € 21,98 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246155125 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246155125 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 15512 H0 Jonge stelletjes figuren Geverfd aankoopt