Nerf mini water blaster
- EAN: 0815887023970
- Categorie(n): Waterpistolen
De Nerf mini water blaster is het perfecte speelgoed voor zowel binnen als buiten plezier! Met zijn opvallende Multi Colour ontwerp en duurzame kunststof materiaal, is deze mini water blaster gegarandeerd urenlang speelplezier voor kinderen vanaf 5 jaar.
De compacte afmetingen van 8 cm breed, 3 cm hoog en 12 cm lang maken het gemakkelijk om overal mee naartoe te nemen. Met een gewicht van slechts 0.15 kg is het ook licht genoeg voor jongere kinderen om comfortabel vast te houden en te gebruiken.
Veiligheid staat voorop bij Nerf, daarom is deze mini water blaster voorzien van een CE-markering en voldoet het aan alle kwaliteitsnormen. Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt.
Met een maximale schietafstand van 4 meter kunnen kinderen zich vermaken met het richten en schieten op doelwitten. Bovendien bevat de verpakking duidelijke Engelse instructies voor eenvoudig gebruik.
Laat je kinderen genieten van eindeloos speelplezier met de Nerf mini water blaster - een geweldige toevoeging aan hun speelgoedcollectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Nerf mini water blaster bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Nerf mini water blaster is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 9,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | NERF |
Productinformatie
| Kleur | Multi Colour |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Merk | NERF |
| EAN | 0815887023970 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximale schietafstand | 4 m |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product gewicht | 0.15 kg |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0815887023970 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nerf mini water blaster aankoopt