Nerf Rakor
- EAN: 5010996115324
- Categorie(n): Speelgoedblaster
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 05:53:42 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Nerf Rakor is de ultieme speelgoedblaster voor kinderen vanaf 8 jaar en ouder, maar ook voor volwassenen tot wel 99 jaar oud. Met zijn meerkleurige ontwerp is deze blaster niet te missen tijdens spannende battles en avonturen.
Van het iconische merk NERF, met het MPN (Manufacturer Part Number) F6277EU4 en EAN 5010996115324, is de Nerf Rakor een must-have voor elke speelgoedverzameling. Met een gewicht van 263 g is deze blaster licht genoeg om gemakkelijk te hanteren en mee te nemen naar elk gevecht.
De Nerf Rakor wordt geleverd met een scala aan kenmerken, waaronder een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar. Veiligheid staat voorop, dus let op de veiligheidswaarschuwing: niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. Deze blaster biedt urenlang speelplezier zonder dat er een app nodig is voor de volledige functionaliteit.
Met zijn afmetingen van 253 cm lengte, 208 cm hoogte en een verpakkingsgewicht van 0,40 kg, is de Nerf Rakor ontworpen voor maximaal plezier en gemak. De blaster is voorzien van een CE-markering, zodat je zeker weet dat je een kwaliteitsproduct in handen hebt. Bovendien kan de Nerf Rakor niet zelfstandig met internet verbinden en heeft het geen verlichting.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Nerf Rakor kopen voor de prijs van € 23,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nerf Rakor te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nerf Rakor bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,50 voor Nerf Rakor is gemeten op 26-06-2025. De hoogste prijs was € 44,99 op 19-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 30,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Merk | NERF |
Productinformatie
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
Productinformatie
| Merk | NERF |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F6277EU4 |
| EAN | 5010996115324 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductiejaar | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 208 cm |
| Product lengte | 253 cm |
| Type speelgoedblaster | Balletjes |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 305 mm |
| Verpakking hoogte | 254 mm |
| Verpakking lengte | 67 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996115324 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nerf Rakor aankoopt