Modern Otdr Playhouse
- EAN: 0706943001820
- Categorie(n): Speelhuisjes
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit moderne speelhuis van KidKraft is perfect voor urenlang speelplezier voor kinderen van 3 tot 8 jaar oud. Het speelhuis is gemaakt van hout en heeft een natuurlijke uitstraling. Met een hoogte van 158 cm, een breedte van 124 cm en een lengte van 180 cm, biedt dit speelhuis voldoende ruimte voor kinderen om te spelen. Het wordt geleverd met meubels, zodat kinderen direct aan de slag kunnen gaan met hun fantasierijke spel. Dit speelhuis is geschikt voor buitengebruik en is voorzien van geïmpregneerd hout en voorgeboorde onderdelen voor eenvoudige montage. Het is een geweldige toevoeging aan elke tuin en stimuleert creatief spel en actieve beweging bij kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Modern Otdr Playhouse kopen voor de prijs van € 599,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Modern Otdr Playhouse te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Modern Otdr Playhouse bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 240,00 voor Modern Otdr Playhouse is gemeten op 30-07-2025. De hoogste prijs was € 599,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 359,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | KidKraft |
Type speelhuis
| Materiaal | Hout |
| Kleur | naturel |
| Inclusief bodem | Nee |
| Type speelhuis | Op de grond |
Algemene kenmerken
| Merk | KidKraft |
| Verpakkingsgewicht | 55 kg |
| EAN | 0706943001820 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 00182 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Taal handleiding | Engels |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Met deurbel | Nee |
| Met glijbaan | Nee |
| Met keuken | Nee |
| Met klimwand | Nee |
| Met meubels | Ja |
| Met veranda | Nee |
| Met zandbak | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 124 cm |
| Product hoogte | 158 cm |
| Product lengte | 180 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 57 cm |
| Verpakking hoogte | 44 cm |
| Verpakking lengte | 117 cm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| Voorbehandeling hout | Geïmpregneerd |
| Voorgeboorde onderdelen | Ja |
| Voorgemonteerd | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0706943001820 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Modern Otdr Playhouse aankoopt