- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch Gitaar Roze bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,94 voor Little Dutch Gitaar Roze is gemeten op 03-12-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 11-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Little Dutch |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Bijgeleverde accessoires | Zonder accessoires |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Roze |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Hout |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type instrument | Gitaar |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 184 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 546 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.58 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8713291770140 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch Gitaar Roze aankoopt