Little Dutch Fairy Garden Polsrammelaar Hert
- EAN: 8713291921467
- Categorie(n): Rammelaars
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Little Dutch Fairy Garden Polsrammelaar Hert is een schattig en stimulerend speeltje voor baby's vanaf de geboorte. Deze rammelaar is ontworpen om eenvoudig om de pols van je kleintje te doen, zodat het veilig en comfortabel blijft zitten tijdens het spelen. Het vrolijke geluidje dat de rammelaar maakt, zal zeker de aandacht van je kindje trekken en stimuleert de ontwikkeling van de zintuigen.
Met zijn hoogwaardige materiaal gemaakt van katoen en polyester voelt de Polsrammelaar Hert heerlijk zacht aan. De rammelaar is uitgevoerd in een mooie roze kleur en is voorzien van CE-markering, waardoor je gegarandeerd bent van een veilig en kwalitatief product.
De afmetingen van de Polsrammelaar zijn 8 cm breed, 4 cm hoog en 17 cm lang, met een gewicht van slechts 50 g. Hierdoor is het speeltje perfect geschikt voor kleine handjes om vast te houden en mee te spelen. Bovendien wordt de Polsrammelaar geleverd in een verpakking met een breedte van 80 mm, hoogte van 40 mm en lengte van 170 mm, inclusief duidelijke Nederlandstalige handleiding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Little Dutch Fairy Garden Polsrammelaar Hert kopen voor de prijs van € 12,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Dutch Fairy Garden Polsrammelaar Hert te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch Fairy Garden Polsrammelaar Hert bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,46 voor Little Dutch Fairy Garden Polsrammelaar Hert is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 15,99 op 23-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,53. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Little Dutch |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Katoen Polyester |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 polsrammelaar |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product gewicht | 50 g |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Toepassing in voertuig | Auto Wandelwagen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8713291921467 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch Fairy Garden Polsrammelaar Hert aankoopt