LEGO Friends Reddingsboot - 41381
- EAN: 5702016370232
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Elke seconde telt als drie vriendinnen aan de slag gaan om een narwal te redden die is aangespoeld in de ondiepe wateren in de baai van Heartlake City! Spring met Mia in haar reddingsboot om de walvis te redden. Help LEGO® Friends Andrea om de LEGO Friends boot stabiel te houden terwijl Olivia de speelgoedkraan gebruikt om de wrakstukken van de rug van de walvis te tillen en haar op een stretcher te leggen. Zorg dat de walvis koel blijft in het ijsbad op de reddingsboot terwijl die richting dieper water vaart. Ga met de meiden duiken om monsters uit zee te nemen als de narwal eenmaal is vrijgelaten. En help LEGO Friends Mia met het vinden van de schatkist boordevol edelstenen met behulp van de magische schatkaart.
Laat je kind zich een echte held voelen met dit reddingsbootspeelgoed! Help je jonge bouwer te leren hoe belangrijk het is om goed voor dieren te zorgen. Mariene biologen in de dop zullen dol zijn op het laboratoriumgedeelte, waar de meisjes de monsters kunnen onderzoeken die ze in zee hebben verzameld. De schatzoekelementen voegen een extra dimensie toe aan het creatieve spel.
Dankzij de talloze onderdelen kan je kind volop uiting geven aan zijn of haar fantasie. De LEGO® Friends speelsets stimuleren fantasierijk spel en maken bouwen creatief en leuk. Deze set maakt deel uit van de LEGO® Friends wereld met alledaagse helden en spannende, realistische scenario's. LEGO® Friends sets zijn ideale decembercadeaus voor creatieve kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Friends Reddingsboot - 41381 kopen voor de prijs van € 139,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Friends Reddingsboot - 41381 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Reddingsboot - 41381 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 71,24 voor LEGO Friends Reddingsboot - 41381 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 169,99 op 05-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 98,75. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 3 jaar |
| Thema | Boten Dieren |
| Serie | Lego Friends |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41381 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren Boten |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 376 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.04 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016370232 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Reddingsboot - 41381 aankoopt