Bouw een gedetailleerd LEGO model van de iconische Villa Savoye met deze prachtige set uit de LEGO Architecture serie. Dit beroemde landhuis, ontworpen door Le Corbusier, is een symbool van modernisme en staat bekend om zijn strakke lijnen en functionaliteit. Met 660 onderdelen kun je elk detail van dit architectonische meesterwerk nabouwen, van de slanke kolommen tot de lange horizontale ramen.
De LEGO Architecture Villa Savoye is geschikt voor volwassenen en biedt een bouwervaring die zowel uitdagend als plezierig is. De set bevat geen minifiguren, waardoor de nadruk volledig ligt op het gebouw zelf. Met een hoogte van 26 cm is het eindresultaat een indrukwekkend model dat niet zal misstaan in de collectie van een architectuurliefhebber.
De verpakking van de LEGO set heeft een afmeting van 382 mm breed, 262 mm hoog en 71 mm lang, met een gewicht van 1 kg. Het materiaal is hoogwaardig kunststof en de bouwset bevat duidelijke universele bouwinstructies. Let op: vanwege kleine onderdelen is deze set niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Architecture Savoye - 21014 kopen voor de prijs van € 379,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Architecture Savoye - 21014 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Architecture Savoye - 21014 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 284,99 voor LEGO Architecture Savoye - 21014 is gemeten op 06-03-2025. De hoogste prijs was € 379,95 op 13-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 94,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 660 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Gewonnen prijzen | n.v.t. |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21014 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 26 cm |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 382 mm |
| Verpakking hoogte | 262 mm |
| Verpakking lengte | 71 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014842359 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Architecture Savoye - 21014 aankoopt