LEGO Friends Mia's Paardentrailer - 41371
- EAN: 5702016369151
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Maak je klaar om te genieten van avontuurlijke ritjes met LEGO Friends Mia's Paardentrailer - 41371. Deze kleurrijke bouwset is perfect voor kinderen vanaf 3 jaar en wordt geleverd met 2 schattige minifiguren. Met 1 onderdeel en bouwstenen van hoogwaardig kunststof kunnen kinderen hun creativiteit de vrije loop laten. De speelgoedthema's dieren en manege zorgen voor uren speelplezier met open-end speelmethoden.
De verpakking van deze set heeft een breedte van 19,10 cm, een hoogte van 70 mm en een lengte van 353 mm. Met een gewicht van 0,44 kg is deze set gemakkelijk mee te nemen voor onderweg. Bovendien is deze bouwset voorzien van een CE-markering en voldoet daarmee aan alle kwaliteitsnormen en veiligheidseisen.
Of je nu op zoek bent naar een leuk cadeau of gewoon wat quality time wilt doorbrengen met je kinderen, LEGO Friends Mia's Paardentrailer is de perfecte keuze. Bestel vandaag nog en laat het avontuur beginnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Friends Mia's Paardentrailer - 41371 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,49 voor LEGO Friends Mia's Paardentrailer - 41371 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 69,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 47,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Dieren Manege |
| Serie | Lego Friends |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41371 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren Manege |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 19.10 cm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 353 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016369151 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Friends Mia's Paardentrailer - 41371 aankoopt