Kleine superhelden en voorschoolkinderen vanaf 4 jaar kunnen met de LEGO Marvel set "Shuris laboratorium" hun fantasie de vrije loop laten en hun bouwvaardigheden verder ontwikkelen. Het Black Panther... Toekomstige superhelden van 4 jaar en ouder leren bouwen, doen leuke activiteiten en beleven eindeloze fantasierijke avonturen in LEGO® Marvel Shuri's lab (76212). De allerbeste start Er valt van alles te ontdekken in Shuri's lab. Shuri heeft krachthandschoenen die ze wil testen en Black Panther zoeft rond op zijn hoverboard. Lukt het hem om het wapenrek te ontwijken? Je kunt ook wat schietoefeningen doen met de schijfschieter. Elk zakje in de doos bevat de stenen voor een compleet model en een personage dat kinderen snel kunnen bouwen, zodat ze direct kunnen gaan spelen! Er is ook een grote startsteen: een gedeeltelijk gebouwd lab dat als basis dient voor het eindmodel. Daarnaast zijn er intuïtieve instructies in de vorm van een kleurrijk stripverhaal. Plezier voor het hele gezin Met LEGO sets die zijn ontworpen voor kinderen vanaf 4 jaar kunnen ook ouders meedoen met het bouwen en spelen, of hun kleine nu al een ervaren LEGO bouwer is of voor het eerst met LEGO stenen bouwt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Alternate kun je LEGO Marvel Black Panther - Shuri's Lab - 76212 kopen voor de prijs van € 12,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Black Panther - Shuri's Lab - 76212 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Black Panther - Shuri's Lab - 76212 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor LEGO Marvel Black Panther - Shuri's Lab - 76212 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 12,90 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,91. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Dieren Dierentuin Fantasy Feeën en Elfjes Film, TV en Muziek Jungle Prinsessen Ridders Robots Ruimtevaart Safari School Sport Vakantie |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Black Panther Shuri's Lab |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 570201 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 606055491 4993610 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy Dieren Dierentuin Feeën en Elfjes Film, TV en Muziek Jungle Prinsessen Ridders Robots Ruimtevaart Safari School Vakantie Sport |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 158 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017154268 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Black Panther - Shuri's Lab - 76212 aankoopt