LEGO DC Batman Batmobile Tumbler Scarecrow Krachtmeting - 76239
- EAN: 5702017100098
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Met LEGO® DC Batman Batmobile Tumbler: Scarecrow krachtmeting (76239) beleven kinderen een heleboel superheldenactie op volle snelheid met de geweldige gepantserde Tumbler Batmobile. De Tumbler Batmobile uit de Dark Knight filmtrilogie is een van de meest iconische voertuigen uit de filmgeschiedenis. Het heeft een dak dat open kan voor toegang tot de bestuurders- en bijrijdersstoel en het bedieningspaneel. Aan de voorkant van het voertuig zitten 2 noppenschieters. Er is zelfs een opslagruimte voor de Batarang. Inclusief 2 minifiguren: Batman met zijn Batarang, enterhaak en alternatieve 'nachtmerrie' hoofd en Scarecrow met een noppenschieter en een bus giftig angstgas. Na de actie ziet de Tumbler Batmobile er ook geweldig uit in een kinderkamer.
De set bevat een bouwbare Tumbler Batmobile plus minifiguren van Batman en Scarecrow met wapens. Het alternatieve 'nachtmerrie' hoofd voor Batman biedt nog meer speelmogelijkheden. Jonge actiehelden kunnen door de straten van GOTHAM CITY scheuren in het ultieme gepantserde voertuig om de misdaad mee te bestrijden en het op te nemen tegen een beroemde schurk uit de Batman films. Deze bouwbare Tumbler is een spectaculair cadeau voor een verjaardag of de feestdagen voor fans van Batman en coole auto's van 8 jaar en ouder. Het voertuig is ca. 7 cm hoog, 19 cm lang en 12 cm breed en je kunt het uitstekend combineren met andere LEGO® DC Batman sets. Met alle coole personages, voertuigen, gadgets en wapens bieden LEGO® DC Batman speelsets kinderen een heleboel superheldenactie waarmee ze eindeloze fantasierijke avonturen kunnen beleven.
LEGO® onderdelen voldoen aan strenge kwaliteitsnormen, waardoor ze consistent, compatibel en comfortabel in elkaar te zetten en uit elkaar te halen zijn en dat is al zo sinds 1958. LEGO® onderdelen worden gegooid, verhit, geplet, gedraaid en geanalyseerd om er zeker van te zijn dat ze voldoen aan strikte wereldwijde veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO DC Batman Batmobile Tumbler Scarecrow Krachtmeting - 76239 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO DC Batman Batmobile Tumbler Scarecrow Krachtmeting - 76239 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 74,99 op 23-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 45,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 8 jaar |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 422 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76239 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 223 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.63 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017100098 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO DC Batman Batmobile Tumbler Scarecrow Krachtmeting - 76239 aankoopt