Met de LEGO Star Wars Naboo Starfighter Microfighter - 75223 kunnen kinderen hun favoriete Star Wars momenten herbeleven door de Naboo Starfighter te bouwen. Deze set bevat 62 bouwstenen en 1 minifiguur, waardoor kinderen urenlang speelplezier kunnen beleven. De bouwset is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en ouder, tot een maximale leeftijd van 12 jaar.
De Naboo Starfighter is wit van kleur en heeft een formaat van 122mm breed, 46mm hoog en 141mm lang. De set is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is voorzien van een CE-markering voor veilig speelplezier. Daarnaast kan de Naboo Starfighter zelfstandig verbinding maken met internet en is compatibel met verschillende bouwstenen. Met de universele taalhandleiding kunnen kinderen eenvoudig de set in elkaar zetten.
De LEGO Star Wars Naboo Starfighter Microfighter - 75223 is een perfect cadeau voor kinderen die dol zijn op Star Wars en graag bouwen met bouwstenen. Deze set is geïntroduceerd in juni 2019 en bevat geen elektrische onderdelen, waardoor het veilig is om mee te spelen. Laat de creativiteit van kinderen bloeien met deze leuke en educatieve bouwset.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Naboo Starfighter Microfighter - 75223 kopen voor de prijs van € 29,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Naboo Starfighter Microfighter - 75223 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Naboo Starfighter Microfighter - 75223 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,49 voor LEGO Star Wars Naboo Starfighter Microfighter - 75223 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 31,95 op 23-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 62 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75223 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Star Wars |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 122 mm |
| Product hoogte | 46 mm |
| Product lengte | 141 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 122 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 142 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016370096 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Naboo Starfighter Microfighter - 75223 aankoopt