LEGO Creator 3in1 Ruimteachtbaan - 31142
- EAN: 5702017415956
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ruimtefans vanaf 9 jaar kunnen een opwindend avontuur beleven in een pretpark met de LEGO Creator 3in1 Ruimteachtbaan (31142). Deze zeer gedetailleerde speelset omvat een kronkelende achtbaan met 3 beweegbare karretjes, die hen meeneemt langs een ruimteraket, modellen van Saturnus en de aarde, een maanbasis en zelfs een vallende ster. Bovendien is er een coole meteoor met een verlichtingssteen en 5 minifiguren inbegrepen. Dit buitenaards leuke bouwspeelgoed stelt kinderen in staat om te kiezen uit 3 verschillende pretparkattracties: de Ruimteachtbaan, een vrijevaltoren met lift of een draaimolen. Elke variant bevat een verlichtingssteenfunctie om het model nog realistischer te maken.
Met de LEGO Builder app kunnen kinderen een eenvoudig en intuïtief bouwavontuur beleven. Ze kunnen de modellen in 3D bekijken, sets opslaan en hun voortgang volgen. Deze unieke LEGO Creator 3in1 set is een geweldig cadeau voor jongens en meisjes die van kermisattracties, ruimtevaart en bouwen houden. De Ruimteachtbaan is ongeveer 27 cm hoog, 27 cm breed en 55 cm diep, en bestaat uit maar liefst 874 onderdelen. Kinderen kunnen genieten van een spannende reis buiten deze wereld met deze set, inclusief 3 coole kermisattractiemodellen om te bouwen.
Deze set is geschikt voor kinderen vanaf 9 jaar en is onderdeel van het speelgoedthema 'Fantasy'. De ruimteachtbaan is ontworpen om op een open-ended manier mee te spelen en biedt urenlang vermaak en creativiteit. Met de kleurrijke bouwstenen en realistische details zullen kinderen zich volledig onderdompelen in de wereld van ruimte en avontuur. Veiligheid is ook gegarandeerd, aangezien de set voldoet aan de CE-markering en alle nodige kwaliteits- en veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Top1Toys kun je LEGO Creator 3in1 Ruimteachtbaan - 31142 kopen voor de prijs van € 104,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator 3in1 Ruimteachtbaan - 31142 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator 3in1 Ruimteachtbaan - 31142 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 57,99 voor LEGO Creator 3in1 Ruimteachtbaan - 31142 is gemeten op 30-11-2024. De hoogste prijs was € 104,99 op 16-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 47,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 9 jaar |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 874 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31142 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 278 mm |
| Verpakking hoogte | 81 mm |
| Verpakking lengte | 537 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.86 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017415956 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator 3in1 Ruimteachtbaan - 31142 aankoopt