Stap aan boord van de LEGO Creator Piratenachtbaan (setnummer 31084) en beleef een spannend avontuur op de kermis! Koop een kaartje bij het loket en bereid je voor op een wilde rit. Laat je meeslepen door de haaienkarretjes, ontwijk de schedel, zoef langs het gezonken galjoen en plons door het water terwijl je de bocht neemt. Vergeet niet te lachen naar de camera terwijl je naar beneden suist! Na diverse ritjes in de achtbaan, kun je de set ombouwen en je kermisavonturen voortzetten met de doodenge schedelattractie of het coole schommelschip.
De piratenachtbaan wordt geleverd met 4 minifiguren en een skeletfiguur om de kermis nog levendiger te maken. De set bevat een volledig operationele achtbaan met haaienkarretjes, een plonsfunctie en piratendecoraties zoals een gezonken galjoen, een schedelpoort, een palmboom en een inktvis. Ook vind je een kanon dat waterelementen afvuurt, een loket voor kaartjes en een ballonnenkraam. Stap in het karretje, buk voor de schedelpoort en houd je stevig vast terwijl je de bocht neemt en langs het waterkanon zoeft!
Met een hoogte van ca. 24 cm, een breedte van 66 cm en een diepte van 32 cm is de piratenachtbaan een indrukwekkend bouwwerk. Na ombouw is de schedelattractie ongeveer 14 cm hoog, 34 cm breed en 21 cm diep, terwijl het schommelschip een hoogte heeft van 24 cm, een lengte van 54 cm en een diepte van 16 cm. Met in totaal 923 onderdelen biedt deze LEGO set urenlang bouw- en speelplezier voor kinderen en volwassenen vanaf 9 jaar.
De LEGO Creator Piratenachtbaan is ontworpen voor avontuurlijke bouwers vanaf 9 jaar en is een geweldige toevoeging aan elke LEGO collectie. Met speelse kenmerken zoals waterval- en scheepsgevechtscènes biedt deze set een unieke ervaring voor piratenfans en kermisliefhebbers. Duik in de wereld van LEGO en geniet van dit spannende bouw- en speelavontuur vol actie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Creator Piratenachtbaan - 31084 kopen voor de prijs van € 176,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Creator Piratenachtbaan - 31084 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Creator Piratenachtbaan - 31084 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 84,99 voor LEGO Creator Piratenachtbaan - 31084 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 192,45 op 27-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 107,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Kermis Piraten |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 923 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31084 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 240 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 350 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Kermis Piraten |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 280 mm |
| Verpakking hoogte | 96 mm |
| Verpakking lengte | 535 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.89 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016111248 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Creator Piratenachtbaan - 31084 aankoopt