LEGO Classic Eindeloos Veel Stenen Bouwstenen Set - 11030
- EAN: 5702017415147
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Op zoek naar eindeloos bouwplezier? Dan is de LEGO Classic Eindeloos Veel Stenen set (11030) echt iets voor jou. Kinderen vanaf 5 jaar kunnen zich volledig uitleven met deze kleurrijke bouwstenen, inclusief 1000 onderdelen in 10 vrolijke kleuren. De set bevat duidelijke instructies om verschillende modellen te bouwen, zoals een auto, wereldbol, bloem, hart, gitaar, huis, smiley, papegaai, hond en appel. Met het bijgeleverde magazine en de digitale bouwinstructies in de LEGO Builder app zijn de mogelijkheden eindeloos. Een ideaal cadeau voor creatieve kinderen en leuk om samen met het hele gezin te bouwen.
De LEGO Classic Eindeloos Veel Stenen set (11030) is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar en zit boordevol inspiratie. Met 1000 felgekleurde LEGO stenen kunnen kinderen hun eigen creativiteit de vrije loop laten. De set bevat instructies voor het bouwen van verschillende modellen, maar kinderen kunnen natuurlijk ook hun eigen creaties maken. De doos bevat tevens een magazine met extra bouwinspiratie en digitale bouwinstructies in de LEGO Builder app. Een geweldige manier om samen waardevolle momenten te beleven en de ontwikkeling van je kind te stimuleren.
Met de LEGO Classic Eindeloos Veel Stenen set (11030) haal je urenlang speelplezier in huis. De set bevat 1000 kleurrijke stenen, gedetailleerde instructies en eindeloze mogelijkheden voor creatief bouwplezier. Een perfect cadeau voor kinderen van 5 jaar en ouder, waarbij fantasie en bouwvaardigheden gestimuleerd worden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Classic Eindeloos Veel Stenen Bouwstenen Set - 11030 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,99 voor LEGO Classic Eindeloos Veel Stenen Bouwstenen Set - 11030 is gemeten op 01-12-2024. De hoogste prijs was € 119,99 op 02-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 84,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 5 jaar |
| Thema | Fantasy |
| Serie | Lego Classic |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1000 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11030 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product lengte | 48 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 340 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 489 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.75 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017415147 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Classic Eindeloos Veel Stenen Bouwstenen Set - 11030 aankoopt