Met deze LEGO Classic 90 jaar spelen (11021) bouwset kunnen kinderen, volwassenen en grootouders genieten van eindeloos speelplezier en nostalgie. Deze set, een eerbetoon aan een lange geschiedenis van creatief speelgoed, bevat een regenboog aan kleurrijke LEGO onderdelen, 15 minimodelversies van iconisch LEGO constructie speelgoed door de jaren heen, plus extra stenen om zelf wat mee te bouwen!In de doos zitten minimodellen van een kasteel, een trein, een eend en nog veel meer leuke objecten uit de LEGO collectie. Elk van de 15 minimodellen beschikt over een eenvoudige stapsgewijze bouwgids met afbeeldingen, zodat zelfs beginnende bouwers hun LEGO speelgoed helemaal zelf kunnen bouwen.
LEGO Classic bouwpakketten geven kinderen ideeën en inspiratie, waarbij ze creatieve vaardigheden ontwikkelen die een leven lang meegaan. Deze LEGO classic speelset voor kinderen vanaf 5 jaar is een ideaal cadeau voor een verjaardag, feestdag of speciale gelegenheid voor LEGO bouwers van alle leeftijden.
Met deze LEGO Classic set viert LEGO 90 jaar spelenderwijs leren, met een regenboog aan kleurrijke stenen om 15 minimodellen uit de LEGO geschiedenis mee te bouwen. De LEGO Classic doos bevat maar liefst 1100 onderdelen, precies wat er nodig is om het iconische piratenschip speelgoed, de trein, de olifant, het gele kasteel en nog veel meer te bouwen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Classic 90 Jaar Spelen - 11021 kopen voor de prijs van € 62,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Classic 90 Jaar Spelen - 11021 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Classic 90 Jaar Spelen - 11021 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO Classic 90 Jaar Spelen - 11021 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 69,95 op 07-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 39,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Serie | Lego Classic |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1100 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11021 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 282 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 482 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017189192 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Classic 90 Jaar Spelen - 11021 aankoopt