LEGO City Elektrische sportwagen Bouwset - 60383
- EAN: 5702017399829
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kinderen die dol zijn op speelgoedauto's zullen enthousiast zijn over de LEGO City Elektrische sportwagen (60383). Deze bouwset stelt kinderen vanaf 5 jaar in staat om hun race-avonturen naar een hoger niveau te tillen. De futuristische raceauto is voorzien van opvallende neongele details, coole wielen en een grote achterspoiler, waardoor het een stoere toevoeging is aan hun speelgoedcollectie.
Met de eenvoudige gedrukte instructies en digitale begeleiding in de LEGO Builder app kunnen kinderen zelfverzekerd aan de slag met het bouwen van deze speelgoedauto. Ze kunnen de minifiguur van de racecoureur in de cabine plaatsen, de zonnepanelen op het oplaadpunt aanpassen en zich voorbereiden op een spannende race zonder dat er batterijen nodig zijn. Deze interactieve bouw- en speelervaring biedt kinderen urenlang creatief vermaak.
De LEGO City Elektrische sportwagen bevat 95 onderdelen en meet ongeveer 4 cm hoog, 12 cm lang en 5 cm breed. Met realistische details en leuke personages uit de LEGO City Geweldige voertuigen serie, kunnen kinderen hun verbeelding de vrije loop laten en eindeloze avonturen beleven. Deze bouwset is het perfecte cadeau voor kinderen die houden van raceauto's, voertuigen en bouwen. Haal deze LEGO set in huis en trakteer kinderen op een speelervaring vol actie en plezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je LEGO City Elektrische sportwagen Bouwset - 60383 kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Elektrische sportwagen Bouwset - 60383 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Elektrische sportwagen Bouwset - 60383 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,00 voor LEGO City Elektrische sportwagen Bouwset - 60383 is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 22,99 op 08-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 5 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 95 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60383 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 159 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017399829 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Elektrische sportwagen Bouwset - 60383 aankoopt