Verspreid voorspoed en geluk met de LEGO® Geluksbrenger (40864), een prachtige bouwset die speciaal is ontworpen voor jongens en meisjes vanaf 9 jaar. Dit leuke model is niet alleen een geweldige activiteit, maar ook een decoratief stuk dat het hele jaar door bewonderd kan worden. Kinderen zullen volop genieten van het bouwen van deze kleurrijke Geluksbrenger, gekleed in traditionele rode en gouden kleding, en ontdekken wat deze feestelijke figuur zo speciaal maakt.
De Geluksbrenger wordt geleverd met drie paar ogen, zodat jonge bouwers het model kunnen aanpassen aan hun eigen smaak. Bovendien herbergt de figuur een verborgen vakje waar de extra ogen in opgeborgen kunnen worden. Omringd door symbolen van voorspoed, zoals gouden munten en rode enveloppen, is dit project perfect voor het Lentefestival en laat het kinderen kennismaken met belangrijke culturele tradities.
Eenmaal voltooid biedt deze LEGO set een uniek displaymodel dat elk jaar weer kan worden tevoorschijn gehaald. Deze bouwset is niet alleen een schitterende decoratie, maar ook een geweldig cadeau voor het Lentefestival, dat kinderen in hun eentje of samen met het gezin kunnen bouwen. Deze interactieve ervaring maakt leren over het festival zowel leuk als educatief.
Met 386 onderdelen en een afmeting van ongeveer 13 cm hoog, 11 cm breed en 10 cm diep, biedt de Geluksbrenger een uitdagende en plezierige bouwervaring. Deze set is een uitstekende keuze voor kinderen en volwassenen die geïnteresseerd zijn in LEGO, en zorgt ervoor dat hun collectie compleet is. Breid je verzameling dit Lentefestival uit met de LEGO Geluksbrenger, en mis niet de kans om ook andere set ter ere van deze gelegenheid te ontdekken, zoals de Gelukskatje (40813).
De LEGO Geluksbrenger (40864) draagt het CE kwaliteitslabel en is gemaakt van hoogwaardig kunststof, wat zorgt voor een veilige speelervaring. Houd er rekening mee dat deze set niet geschikt is voor kinderen onder de 3 jaar en altijd onder toezicht van volwassenen moet worden gebruikt. Laat de creativiteit van jouw kinderen bloeien met deze inspirerende en leuke LEGO set die ouders en kinderen samenbrengt in een unieke bouwervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lego
- Bij Lego kun je LEGO Chinees Nieuwjaar 40864 - Geluksbrenger kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Chinees Nieuwjaar 40864 - Geluksbrenger te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Chinees Nieuwjaar 40864 - Geluksbrenger bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO Chinees Nieuwjaar 40864 - Geluksbrenger is gemeten op 13-01-2026. De hoogste prijs was € 29,99 op 13-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | LEGO |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 386 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2026 |
| Kleur | Diverse |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40864 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Speelgoedthema van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 19 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 26 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702018058268 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Chinees Nieuwjaar 40864 - Geluksbrenger aankoopt