Verras jouw valentijn met de schattige LEGO® Bruine valentijnsbeer (40462). De beer houdt een iconisch rood hartje vast en heeft verstelbare armen en oren zodat je hem verschillende uitdrukkingen kunt geven. Een picknickkleed dat is versierd met bouwbare ballonnen in de vorm van rode hartjes en kleurrijke bloemen vormt de ideale omgeving voor dit leuke personage. Een romantisch valentijnscadeau voor LEGO fans!
Deze bouwbare LEGO® Bruine valentijnsbeer (40462) houdt een rood hartje vast en heeft verstelbare armen en oren, en zit op een picknickkleed met rode hartjes en kleurrijke bloemen. Deze set met 239 LEGO onderdelen is een geweldig valentijnscadeau voor LEGO® fans vanaf 8 jaar. De Bruine valentijnsbeer is ca. 11 cm hoog.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO - Bruine valentijnsbeer (40462) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor LEGO - Bruine valentijnsbeer (40462) is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 43,09 op 09-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 23,10. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Dieren |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 245 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40462 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 11 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016910827 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO - Bruine valentijnsbeer (40462) aankoopt